veselamuza -

топ 100 блогов veselamuza20.03.2010
veselamuza -
Чим подобається мені цей художник? Напевно, що не картинами... Бо лише деякі мені до вподоби, та і ті є не зовсім сюрреалістичними.  Приваблює мене він сам -  такий загадковий, талановитий і незвичайний.. його цікаві і мудрі погляди на життя, навіть трошки дитяча впевненість в своїй геніальності ( яка, як виявилося, цілком себе виправдала)  Можливо тому, що я не така, що зовсім звичайна і без талантів, можливо тому мене приваблюють  протилежні мені люди. Спрацьовує закон протилежностей :)) А от чого я така звичайна? Бо думаю, що я така і не прислухаюся до слів і рецептів художника:"Якщо весь час думати: «я — геній», врешті-решт станеш генієм". Він став, чим і доказав  гіпотезу про трансерфинг реальності, чи як там писав Зеланд :))) А може все це була велика іронія, бо як він говорив"Іронія — неодмінна естетична складова мислення"
Біографія Далі
Картини


veselamuza -
Астральний параноїчний образ 1934 ( так цікаво -,а що ж там - за горизонтом. А кольори  які, аж хочеться дивитись і розчинитись в них, магічна картина)

veselamuza -
Фігура жінки біля вікна 1925 (як і я - стоїть, чекає чогось.. На картині молодша сестра художника Анна-Марія )



veselamuza -
Самотність 1931 ( а така вона і є...)

veselamuza -
Христос святого Хуана де ла Крус 1951 ( а що внизу..небо? пекло? Коли дивишся - наче провалюєшся туди)

veselamuza -
Мазохістський інструмент 1933 ( і садистський теж ( то мене вже сусідки зі своїми піанінами і скрипками дістали))

veselamuza -
Трикутна година 1933  ("Але суть не в тому, що розтікаються! Суть в тому, що мій годинник показує точний час" .... І справді, на всіх його картинах з годинниками -  однакова година - 6:55)

Цитати, які мені подобаються...

"Але де ж воно, небо? Що воно таке? Небо не над нами і не під нами, не зліва і не справа. Небо — в серці людини, якщо вона  вірує.
А я не вірю і боюся, що так і помру, не побачивши неба."

"межа тупості — малювати яблуко як воно є.
Намалюй хоч би черв'яка, понівеченого любов'ю, і що танцює лангусті з кастаньєтами, а над яблуком нехай літають слони, і ти сам побачиш, що яблуко тут зайве"

"Коко Шанель говорила мені: «Людина-легенда приречена розчинити себе в міфі — і тим освятити і укріпити міф». Сама вона так і зробила. Вигадала собі все — сім'ю, біографію, дату народження і навіть ім'я"

"Мене зачаровує все незрозуміле. Зокрема, книги по ядерній фізиці — запаморочливий текст"

"Витвір мистецтва не пробуджує в мені ніяких відчуттів. Дивлячись на шедевр, я приходжу в екстаз від того, чому можу навчитися. Мені і в голову не приходить розтікатися в розчуленні"


"У мене давня дружба із смертю. Не виключено, що коли вона прийде, я скажу їй: «Сядьте, відпочиньте! Можливо, вип'ємо шампанського?» Адже я в глибині душі боягуз"
(А шампанське - гарний варіант ;))

"днями я почув такий діалог:
— ви гомосексуаліст?
— У деякому роді — так. Що стосується розумового рівня, я вважаю за краще мати справу з чоловіками"

"Все, що я обіцяю, я роблю — коли-небудь. Все, що хочу, збувається — рано чи пізно"
( точно як і в мене :))

"Поки цілий світ роздивляється мої вуса, я, сховавшись за ними, роблю свою справу"

"Я тільки тим і займаюся, що псую свої картини. І потім говорю "зробив, що хотів""

"Як на мене, багатіти не принизливо, принизливо померти під плотом"

"У три з половиною роки я хотів стати куховаркою, відмітьте, куховаркою, а не кухарем. У сім років я забажав стати Наполеоном, і претензії мої з тих пір стали неухильно зростати. Тепер я хочу бути Сальвадором Далі!"

"— Дон Сальвадор, на сцену!
— Дон Сальвадор завжди на сцені"


"Поряд з історією політика - не більше ніж анекдот"

"Не намагайся здаватися сучасним. Це - на жаль! - єдине, чого не уникнути, як не старайся"

"Найголовніше на світі - це Гала і Далі. Потім йде один Далі. А на третьому місці - всі інші, зрозуміло, знову включаючи і нас двох"






Оставить комментарий

Предыдущие записи блогера :
Архив записей в блогах:
На этих кадрах Мартыну полтора месяца. Сейчас ему почти 4, и "котенком" его язык не поворачивается назвать. Тигрище- вот его теперешняя подпольная кличка :-) ...
Пытавшимся играть на перепадах курса рубля без наличия инсайда посвещается... ...
Авиация - одна из самых проигравших отраслей в пандемии короны. Но с появлением вакцин надежда возвращается . Если вакцина снизит риск заражения, это может разбудить авиакомпании после месяцев глубокого сна. Если достаточное количество пассажиров будет вакцинировано, самолеты вскоре ...
и весь театр обклеили такими афишами. Такие же афиши наклеены по всему центру города. з.ы. ребята, нашисты же запредельны не потому что "за путина", а методами которыми они свою любовь ...
ЗАГАДКА. Какая группа в какой своей песне пишет, что мы живём в Ледниковый период и места нашего обитания - дыры и заброшенные шахты? ЧТО БЫЛО В МОЁМ ЖУРНАЛЕ ДЕСЯТЬ ЛЕТ ТОМУ НАЗАД. Чтение КНИГИ Кости Уварова даёт неизъяснимую отраду моему сердцу - - И я один, убитый горем, Вернулся, весь ...