Про «погану» владу

топ 100 блогов ibigdan07.04.2017 Дуже часто зустрічаю в коментарях тези про «погану» владу в Україні. І те влада зробила не так, і там вона в усьому винна, і взагалі, вона не чим не краща за попередню. Чи попередні. І все це підігрівається постійним: «відлік розпочато!», «владі залишились лічені дні», «третій Майдан» от зараз буде. Хоча ні, не зараз, а завтра. Ну, в середу – точно. І «владі нема куди буде втікати».

І весь цей трешак з’являється в коментах чи в постах час від часу при кожному проколі влади, яких, нажаль, вистачає – будемо відвертими. Але для об’єктивності давайте згадаємо й про інше:
- Саме ця «погана» влада пройшла весь шлях та домоглася безвізового режиму з ЄС;
- Саме ця «погана» влада підписала Угоду про асоціацію з ЄС;
- Саме ця «погана» влада не прогинається під диктат Росії;
- Саме ця «погана» влада створила всі сьогоднішні антикорупційні органи;
- Саме ця «погана» влада створила патрульну поліцію;
- Саме ця «погана» влада перетворила прокуратуру з «колєкторсько-рекетирського органу» на правоохоронний орган;
- Саме ця «погана» влада ліквідувала шахрайські схеми в системі державних закупівель, перейшовши на Prozorro;
- Саме ця «погана» влада ліквідувала схему фіктивного повернення ПДВ;
- Саме ця «погана» влада віддала мільярди гривень з Державного бюджету на місцеві ради, щоб вони самі вирішували на що їм витрачати гроші і як розвивати свої громади. А раніше це був зашморг для міських та сільських голів, щоб вони на колінах повзли до Києва та просили собі додаткові субвенції;
- Саме ця «погана» влада створила врешті повністю контрактну армію;
- Саме ця «погана» влада запустила процес реформування ЗСУ за стандартами НАТО;
- Саме ця «погана» влада запрошує інструкторів з НАТО для підготовки наших бійців;
- Саме ця «погана» влада укладає угоди про військове співробітництво з країнами НАТО;
- Саме ця «погана» влада кількістю своїх перемог на міжнародній дипломатичній арені дивує весь світ;
- Саме ця «погана» влада запустила прийом на державну службу на конкурсній основі;
- Саме ця «погана» влада змусила депутатів та чиновників декларувати свої статки та дала змогу громадянам України побачити, хто чим живе;
- Саме ця «погана» влада відмовилась від російського газу і при цьому зробила «Нафтогаз» прибутковим.

І це ж я перелічив не всі «перемоги», а лише ті, які НЕ РОБИЛА ЖОДНА ПОПЕРЕДНЯ ВЛАДА! Чуєш, Йуля? ЖОДНА! І це я не перелічував всього того, що вже сьогодні знаходиться на стадії законопроектів чи другого читання.

А тепер про головне – багато з того списку, що влада робила з великими пробуксовками. Суспільству, західним партнерам доводилось часто нагадувати про свої вимоги та змушувати владу зробити як треба. І влада прислухалася! І це дуже важливо. Бо саме тому ми маємо сьогодні весь цей список.

Я розумію, що по кожному пункті можуть бути зауваження. Але вони поодинокі та не носять системний характер.
Я розумію, що не все в нас ідеально.
Я розумію, що багато людей не сприймають «реформи», коли вони направлені на збільшення витрат з кишень громадян. Хоча саме через ці «великі тарифи», «збільшення пенсійного віку» і т.д. пройшли всі наші європейські сусіди з колишнього соціалістичного табору.
Я розумію, що претензій до влади в людей сьогодні може бути навіть більше, ніж цих пунктів, які я перелічив вище.
Я розумію, що мені зараз напишуть, що я "порохобот" 100500 рівня.

Але все це аж ніяк не може перекреслити того факту, що ця «погана» влада зробила для розвитку України в Європейському чи то цивілізованому напрямку більше, ніж всі «папєрєднікі» разом взяті.

Зі святом Безвізу, Хунта!
Все буде Україна!

Денис П’ятигорець
 

Оставить комментарий

Архив записей в блогах:
Всем салют! Я   не мент. я вообше говно в стакане. вот кто я Эт так кому понятно, понят нно... Всем пох,  я понимаю. Ныть мне не гоже.) Просто сказал, exit, молчал. Люблю всех. я говно, но бьюсь ради ...
В Вермонте нет вообще никаких ограничений на оружие. Совсем. Мало того, владение оружием это не право а обязанность. Поступило предложение: кто себя охранять не хочет, пусть налог платит. 500долларов в год. Так вот. Ну и смешное сравнение оружия с врачами. Взято отсюда ...
Опять вырастут цены на газ. Пока на 10%. Вроде бы государственная компания, то есть как бы наша, родная. А выходит, что как тётка – жена двоюродного дяди, которая сдаёт тебе комнату и норовит на тебе же заработать на жизнь уже своих деток. А кто эти ...
Конечно, евреи, не вопрос. Но православные тоже зажиточнее средних американцев, особенно велик в нашей среде средний ...
Долго не верила, что разговоры об этом начались не просто так, абы круги по инфоводе попускать, а с более серьёзным прицелом. Но вчера про Польшу, с её протестами против запретов, прочитала и подумала, а ведь и у нас вполне способны дойти до крайней степени маразма. "Аборт - не курорт" - ...