Про жінок

топ 100 блогов seems_to_be19.10.2010 Зовсім юна дівчина вважає, що:
- вона ніколи не буде цілуватися без кохання
- а поцілунок в губи це, між іншим, уже Стосунки!
- прибирати в кімнаті і мити посуд потрібно тільки для того, щоб відчепилися батьки.
- найгарніша частина тіла в чоловіка – очі (і вії теж:)
- займатися сексом можна не раніше, ніж через місяць після «початку Стосунків». Ну через два тижні в крайньому випадку…
- якщо хлопець не проводжає додому після побачення – він козел

Юна дівчина вважає, що:
- вона вже досвідчена жінка
- вона ніколи не робитиме мінет чоловікові, якого не кохає.
- і заміж вона теж вийде тільки по любові, і обов’язково в гарній білій сукні, з фатою і всіма іншими атрибутами.
- прибирати в квартирі потрібно лише перед відвідинами гостей
- перед тим, яки виходити з дому, треба обов’язково нафарбуватися – тональний крем, пудра, рум’яна, 3 відтінки тіней, туш, олівець для очей, олівець для губ, помада…
- якщо хлопець не подарував букет на 8 березня – він козел
- найгарніша частина тіла в чоловіка – руки
- займатися сексом можна починаючи з другого побачення
- секс – це вже Стосунки

Молода жінка вважає, що:
- вона ніколи не спатиме з одруженим
- до певного віку треба обов’язково вийти заміж, інакше некомільфо
- а коли вона вийде заміж – ніколи не розлучуватиметься
- дітей можна заводити тільки… далі варіанти - коли закінчить інститут, коли назбирає грошей на власну квартиру, коли побудує кар’єру
- найгарніша частина тіла в чоловіка – мозок
- на першому побаченні, в принципі, можна уже займатися сексом, особливо якщо випити ще один мохіто
- щоб прибрати у квартирі, треба просто найняти прибиральницю
- якщо чоловік після сексу не додав в друзі в контакті і в однокласниках – він козел
- перед тим, як виходити з дому, треба нафарбувати губи і очі, а взагалі то – що природніший макіяж, то краще.

Доросла жінка вважає, що:
- секс – ще не причина, щоб додавати чоловіка в друзі в контакті чи в однокласниках
- а поцілунок – це не причина звинувачувати її у зраді
- і при цьому вона більше ніколи не зраджуватиме своєму коханому
- що стосунки – це коли півроку живеш разом із чоловіком, і це тобі подобається
- що найгарніша частина тіла в чоловіка - дупа. Або прутень, кому як пощастило
- що неможливо жити в такому свинарнику (чорт, знову сліди від пальців на холодильнику!)
- що якщо чоловік до певного віку не досягнув (тут варіанти - автомобіль, певний дохід, квартира, посада...), то він навіть не козел, а просто УГ
- А ось якщо чоловік приїхав на побачення і навіть не вграв гарненько – то він взагалі, блін, сволота

Зріла жінка вважає, що:
- вона більше ніколи не скаже собі «ніколи», пому що це все одно це «мар-но»

вгледів у Про жінок [info]bapbapa_serafym

або мені трапляються дорослі, або в мене гарна дупа, або прутень

Оставить комментарий

Архив записей в блогах:
Правительственная коалиция в Германии развалилась, обиженная ливерная колбаса — без пяти минут политический труп. Уничтожил всё, до чего мог дотянуться сам, его дегенеративные «соратники» или «друзья» американцы, прогнулся шпагатом под хозяев, допустил подрыв «союзниками» Северных ...
ПАССАЖИРСКИЙ "БОИНГ" ПРЕРВАЛ ВЗЛЕТ В АЭРОПОРТУ РОСТОВА Пассажирский "Боинг", летевший из Ростова-на-Дону в Москву, прервал взлет во время разгона по взлетно-посадочной полосе. Причиной стало срабатывание прибора прерванного взлета . После ...
Всем доброго времени суток. Я тут, глянув на нынешние +32 за бортом, подумал, что снег, наверное, уже вряд ли выпадет в ближайшее время, и можно таки переобуть машину после зимы. На шиномонтаж, на который раньше ездил, теперь неудобно, поэтому ищу поближе к дому. Подскажите, пожалуйста, ...
20 апреля в Москве и Московской области проходит акция Электровесна - 2019 . На акции у вас точно примут электротехнику — то есть то, что работает от электричества или батареек, или детали от них. По ссылке можно посмотреть, где будут расположены пункты приема. Батарейки и лампочки ...
Разобрала папочку, приволочённую с Блохи в позапрошлом постинге в тороках из шарфа и белых штанов, килограм восемь, не меньше, отличной бумаги –Steinbach и Schoellershammer в основном, ей сносу нет по плотности и белизне, она в лавке по евре и по две евры лист, если не оптом. ...