Lemberg
logvynenko — 08.08.2010
Їдем до Львова :)Завтра вранці. Десь під вечір будем. Десь 2 дні... )
В принципі - подумати, де ночувати, думав по приїзду :)
Якшо є пропозиції - пишіть :) Ну, і якшо хто хоче пошвендяти.
Зі мною дєлєгація у складі 1ї людини з Москви, яка вчора вночі прочитала розмовник рос-укр
І я не напрягаюсь говорити російською )))
доза Львову треба раз в сєзон, але був я там так давноооо :)
Шо змінилось у Львові за останній рік? шось змінилось? :)
він сидить на дівані і занімається йогою якоюсь особєнною)
таке.
|
|
</> |
Виртуальные номера: зачем они нужны и как меняется подход к онлайн-регистрации 
