Дякую!
postcrossing_ua — 20.04.2012
Сподіваюся, іменинникам тут ще можна хизуватися листівками,
отриманими від рідних співучасників спільноти? =)Дуже-дуже дякую всім за теплі побажання, чарівні листівочки та найцінніше – увагу! А також київським посткросерам – за листівку із зустрічі.
Дякую
Окрема подяка
Современные тенденции в оформлении траурных венков из живых цветов 
