Про бравзери
chomusyk — 25.02.2010
Що роблять підлітки (13-16 років) у місті влітку? У сенсі, чим себе
займають, щоб було не нудно?(Не пишіть, плз., про "читають книжки, грають на компі, дивляться тєлік, бухають")
Алиса, сделай музыку тише: как системы мультирум работают с умным домом 
