Наші гриби.
olga_den_f — 17.05.2021
*© Якщо у травні ідуть дощі, то у нас починають рости гриби івишні. Вони можуть вирости де завгодно - у будь якому місці двору, у садку, у квітнику, або біля двору.
Я знаю їх з дитинства. Моя мама завжди їх смажила і тому я знаю що вони їстівні і не боюся їх їсти. ;)))
Ці івишні виросли у мене під абрикосом біля двору. Я їх спочатку сфотографувала, а потім зібрала. ;)) Вийшло 5-ти літрове відерце. У ліс ходити не треба. ;))

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f

Фото: olga_den_f
|
|
</> |
Потерял ключи от квартиры — кому звонить и что делать 
