Молодший хлопець
stroberynka — 27.09.2010
Як ви ставитеся до стосунків, коли дівчина старша за хлопця?Скільки років є прийнятними?
Чи зустрічалися б із молодшим хлопцем/ старшою за вас дівчиною?
Якщо хтось пробував, чи відчувається різниця у віці?
Хотіла б почути думку обох сторін..
Как справиться с крупными долгами: от фиксации ущерба до банкротства 
