Гомо-сни
stroberynka — 09.09.2010
Всю останню ніч Рамадану снився мені лезбійський секс. З сюжетом,
прилюдією і оргазмом (-ами?). При тому, що до лезбійського кохання
ставлюся дуже скептично, кажучи, що нема на них нормального
мужика.Ото, називається, втекла від традиційних стосунків в країну, де "сєкса нєт!"...
Це нормально? У когось були схожі візії?
Белорусские диваны: критерии выбора и функциональные преимущества 
