А чьо? - АТО!
vyuko_z_lycka — 10.06.2014
Все, останні години нашого відпочинку. Вранці увесь перший
батальйон НГУ з'явиться в частині до якоі приписаний. Отримаэмо
свою зброю, боэзапас і вперед, доробляти незакінчине.Моя Матільда, не сумуй, скоро знову буду через твій приціл вдивлятись в "зеленку".
А Ви тримайтесь тут, ми не надовго, закінчимо справи і швиденько назад.
|
|
</> |
Когда без такелажной компании не обойтись 
